VİZYONUMUZ

Çıktığımız bu güzel yoldaki vizyonumuz doğal ve sağlıklı beslenme sistemini ülkemizdeki herkesin ulaşabileceği seviyeye getirmektir. Bunun yanında işin arka planında büyük bir emek ve özveri ile çalışan çiftçiye emeğinin hakkını vermek ve ülkemizde tarımı her daim canlı tutmaktır.

Üreticiyi destekleme ve tüketiciyi koruma odaklı olarak çalışmalarımızı sürdürmek ve doğadan insana aracı olmaktır. Tarım cenneti olan ülkemizde çiftçimizi tüketici ile buluşturarak, üretimde motivasyonunu artırmak, bunun için yüksek teknolojiden yararlanarak en iyi sonuca ulaşmayı hedefliyoruz.

İnsanların kent yaşamında doğadan ve üretimden uzak kalmasını göz önünde bulundurarak, bu duruma el atıp insanımızı doğal yaşama sahip çıkmaya yönlendirmek ve bu kapsamda sadece ürün almayıp tarım hakkında her şeyi öğrendiği bir kurum olmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz; yaşam alanlarımıza sahip çıkarak, çevreyi, doğayı, tarım arazilerini, ormanları, tarım hayvanlarını, temiz su kaynaklarını ve vahşi doğayı korumaktır.

Sağlıklı beslenmenin insan sağlığı üzerindeki etkisini ön planda tutarak, bu konuda tüketiciyi bilgilendirmektir. Sağlıklı beslen sağlıkla kal sloganı ile doğal olarak üretilen besinlerin insan yaşamındaki katkısı konusunda bilinçlendirmektir.

Üreticiyi modern ve sağlıklı tarım ürünleri konusunda destekleyerek, az enerji ile çok verim almasını hedefliyoruz. Bu konuda teknolojinin getirdiği yenilikleri yakından takip ederek daha sağlıklı sonuçlar elde edilmesini sağlamak.

Sündürülebilir tarım konusunda gerekli eğitim ve destekler ile sağlıklı gelişimi sağlamak adına her türlü fırsatı değerlendirmektir.